Wciąż szukasz swojej drogi na rynku pracy?
Wciąż zastanawiasz się, czy jesteś w dobrym miejscu?
Nie do końca wiesz, co mogłabyś robić?
Czujesz, że Twój potencjał nie jest wykorzystany, a zasługi nagminnie pomijane?

To zagubienie i frustracja, które teraz odczuwasz, nie muszą być Twoją codziennością! W oparciu o Twoje silne strony, talenty i wyjątkowe cechy TWOJEJ osobowości możemy wspólnie zaprojektować Twoją ścieżkę kariery, przepracować trudności w obecnej pracy lub zdecydować, jakich umiejętności Ci potrzeba, by lepiej odnaleźć się w życiu zawodowym.

Pracuję w oparciu o trzy wymienione poniżej metodologie, oferując autorski, skrojony na miarę proces coachingowy – bo człowiek to nie tylko etykietka, zlepek liter lub nazw talentów! Wspólnie wyłuskamy to, co najważniejsze dla Ciebie i o Tobie – a następnie na tej podstawie zbudujemy (a raczej zrobisz to Ty, przy moim delikatnym wsparciu) Twoją przyszłość.

Talenty Gallupa – 34 różne supermoce, które mogą być przekleństwem lub błogosławieństwem, w zależności od tego, na ile je znasz i jak umiesz z nimi pracować.

MBTI – model osobowości zbudowany na bazie Wielkiej Piątki, uwzględniający pięć najważniejszych cech. Znajomość i rozumienie tych cech, tego jak budują Ciebie i jak wpływają na innych, może odmienić Twoje życie nie do poznania, jeśli nauczysz się z nimi pracować.

DISC – w starożytności cztery temperamenty, „cztery kolory” lub osobowości DISC. Każdy z nas jest wyjątkową mieszkanką różnych kolorów i w różnych sytuacjach pokazuje różne twarze. Zapoznając się z nimi wszystkimi, możesz nauczyć się odczuwać większą satysfakcję z pracy… Mniejszym kosztem!

Możesz przyjść do mnie z wynikami, które już masz i nie do końca wiesz, co z nimi zrobić.

Jednak nie martw się, jeśli te opracowania są dla Ciebie w tej chwili poza zasięgiem – nie potrzebujemy ich, aby Cię poznać i Ci pomóc. A jeśli chcesz, mogę Cię wesprzeć bezpłatnymi odpowiednikami, aby nieco ułatwić nam zadanie.

Myślisz, że mogłybyśmy do czegoś wspólnie dojść? Skontaktuj się ze mną i zacznijmy działać!