Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Nie opublikujemy Twojego adresu e-mail.
Rezerwujemy sobie prawo do edytowania, usuwania lub niepublikowania niektórych wpisów.
3 wpisy.
Martyna Martyna z Holandia napisał/a 24/08/2021 o 10:05
Marta! Konkretna, równa babka, komunikatywna, dociekliwa, kojąca dla duszy😊. Bardzo Ci dziękuję za nasze sesje. Jesteś przesympatyczną osoba z dobrą energia. Z Twoją pomocą udało mi się rozwikłać dręczące zagadki i odpowiedzieć sobie na pytania czego poszukuje i jak do tego dojść. Zadawałaś czasem trudne pytania, czasem mogłyśmy się pośmiać i również porozmawiać tak na serio co mnie boli i dlaczego. Reszta zależy już ode mnie. Dobrze że jesteś!
Monika Monika z Wrocław napisał/a 21/07/2021 o 09:25
Marta to niesamowita osoba z ogromną pozytywną energią. Rozpoczęłyśmy coaching związany z talentami Gallupa i dzięki Marcie lepiej poznałam siebie i swoje mocne strony. Praca nad sobą nigdy nie była tak przyjemna i lekka. Podczas procesu czułam się jak na spotkaniach z najlepszą koleżanką ze względu na wyjątkowy charakter Marty, a dodatkowo profesjonalne podejście spowodowało bardzo szybki i efektywny rozwój. Po każdym spotkaniu miałam coraz więcej energii oraz chęci do działania i mimo zakończonego procesu, poziom motywacji wciąż się utrzymuje. Jako trener z umiejętności miękkich regularnie dbam o swój wewnętrzny rozwój, zdobywanie wiedzy w zakresie psychologii i różnorodnego doświadczenia. Coaching z Martą to świetny krok, żeby wejść na wyższy poziom samoświadomości i zwiększyć swój potencjał 😊
Kasia Kasia z Gdańsk napisał/a 05/06/2021 o 14:03
Marta łączy profesjonalizm z indywidualnym podejściem. Dzięki wspólnej pracy w procesie coachingu nie tylko dowiedziałam się wielu nowych rzeczy ale też w ciągu paru miesięcy osiągnęłyśmy założone na samym początku cele. Praca z Martą jest dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje naturalne talenty i też wykorzystać je w zmianie podejścia do wyzwań w życiu zawodowym i prywatnym. Ciągle zadziwia mnie ile można zmienić i osiągnąć w tak krótkim czasie! Gorąco polecam!